Domes sēdē tika izskatīts jautājums par komunālo maksājumu parādiem domei piederošajos dzīvokļos.
Deputāti nolēma apmaksāt SIA „Madonas namsaimnieks" rēķinu par summu Ls 595,99 par neapmaksātajiem komunālajiem pakalpojumiem laika periodos, kad dzīvokļi netika izīrēti.
Tāpat nolēma apmaksāt AS „Madonas ūdens" rēķinu par summu Ls 2,18 par neapmaksātajiem ūdens un kanalizācijas pakalpojumiem dzīvoklim Madonā, Saules ielā 35/20.
Autoe: ŽEŅA KOZLOVA