Iestājoties drēgnam laikam, interesi par apkures sezonas uzsākšanu aizvien vairāk izrāda arī daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji. Pirmdien siltums Madonā tika padots jau 28 mājās, bet vakar atbilstoši pieteikumiem tas bija jāizdara vēl 14 namos. Iesniegumi no māju vecākajiem ir saņemti arī par siltuma pieslēgšanu trešdien un citos šīs nedēļas datumos.
– Īstenībā vienā dienā pieslēgt vēl vairāk māju mēs nevaram. Strādājam ar pilnu jaudu, jo samērā daudzās mājās vasarā sakarā ar radiatoru maiņu ir izlaists ūdens no iekšējo tīklu sistēmas. Tas vispirms ir jāsagatavo, ar to jāpiepilda sistēma, un tikai tad apkures sezona mājā var sākties. Tos, kas ir jau izlēmuši, kad uzsākt apkures sezonu, aicinu laikus informēt uzņēmumu (ieteicams trīs dienas iepriekš), lai atbilstoši tam mēs varētu saplānot darbus, – uzsver SIA „Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis. – Ja nav iespējams uzreiz ierasties uzņēmumā ar rakstisku iesniegumu, to var izdarīt, telefoniski sazinoties ar sekretāri, iesniegumu atnesot vēlāk vai arī to atsūtot pa e-pastu. Rakstisks iesniegums nepieciešams tāpēc, lai nesanāktu tā, ka esam pieslēguši siltumu, nesaskaņojot ar mājas valdi vai vecāko, jo parasti iedzīvotāju domas par apkures sezonas uzsākšanu dalās – viena daļa ir ar mieru dzīvot aukstumā pēc iespējas ilgāk, lai tikai maksa būtu mazāka.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.10.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto