SIA „Madonas namsaimnieks'' valdes loceklis Guntars Dzenis, vaicāts, vai vēl kādās daudzdzīvokļu mājās Madonas pilsētā ir iespējami sarežģījumi siltummezglu darbībā, atzīst, ka apkures sezona ir sākusies visās mājās, bet, neraugoties uz to, ir iecerēts apkopot informāciju par siltummezglu tehnisko stāvokli, lai turpmāk laikus varētu nomainīt savu laiku nokalpojušās ierīces vai arī pilnībā atjaunot siltummezglu.
– Lūgsim abus lielākos iekšējo tīklu apkalpotājus – SIA „Madonas siltums" un SIA „Halle B" – mūs informēt, kādas ierīces siltummezglā un kurās mājās nepieciešams nomainīt, lai, savukārt, mēs šādai nepieciešamībai varētu pievērst māju vecāko uzmanību un, plānojot darbus pēc apkures sezonas beigām, siltummezgla remontam paredzēt līdzekļus, – uzsver Guntars Dzenis, piebilstot, ka iekšējos tīklus deviņās mājās apkalpo arī viņa vadītais uzņēmums – SIA „Madonas namsaimnieks".
Siltummezglu zināmā mērā var uzskatīt par mājas sirdi, jo tas paver iespēju uzskaitīt patērētās siltumenerģijas daudzumu apkurei un karstajam ūdenim katrā mājā, ļauj taupīt siltumenerģiju un kontrolēt faktisko patēriņu, tāpēc ļoti svarīgi, lai tādas ierīces kā elektroniskā vadības pults, kas regulē karstā ūdens sagatavošanu un apkuri atbilstoši ievadītajai programmai, tāpat citas darbotos nevainojami.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA