Madonas pilsētas domes kārtējā sēdē tika izskatīts jautājums par Madonas pilsētas Atzinības raksta piešķiršanu.
SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Bruno Kokars informēja par ierosinājumu apbalvot ar Madonas pilsētas Atzinības rakstu ilggadējas Madonas slimnīcas darbinieces.
Deputāti atbalstīja šo ierosinājumu un nolēma piešķirt Madonas pilsētas domes Atzinības rakstu Spodrai Pauliņai un Ausmai Ķirsonei par ilggadēju un profesionālu darbu Madonas pilsētas un rajona iedzīvotāju veselības aprūpē; Gunāram Latkovskim – par ilggadēju, profesionālu un nesavtīgu darbu, vadot Madonas ceļu policiju.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA