Kā jau „Starā" esam informējuši, janvārī turpinās SIA „Madonas namsaimnieks'' un AS „Latvijas Zaļais elektrons" decembrī aizsāktā akcija, kuras laikā iedzīvotāji, iestādes, uzņēmumi un firmas var atbrīvoties no nolietotām elektroprecēm un elektroniskajām iekārtām, kā arī piedalīties loterijā un veiksmes gadījumā laimēt kādu no 7 dāvanu kartēm.
Šonedēļ SIA „Madonas namsaimnieks" elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas autotransports ieradās Mētrienā un Ļaudonā, bet nākamajās nedēļās dosies arī uz citām pašvaldībām, atgādina SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Guntars Dzenis.
14. janvārī no 10.30 līdz 11.15 nolietotās elektropreces tiks pieņemtas Lazdonā pie „Kāruma" veikala; no 12.00 līdz 13.30 – Praulienas centrā pie autobusu pieturas; no 14.00 līdz 15.00 – Vecsaikavā pie veikala.
20. janvārī no 10.00 līdz 10.30 – Kalsnavas pagasta Jāņukalnā; no 11.00 līdz 12.30 – stāvlaukumā Kalsnavas centrā pie veikala; no 13.00 līdz 14.00 – stāvlaukumā Aiviekstē pie veikala „Elvi".
21. janvārī no 11.30 līdz 12.15 – Zelgauskā pie „Dimantiem"; no 12.30 līdz 13.30 – Kusā, laukumā pie vecā veikala; no 14.00 līdz 15.00 – Lauterē pie kultūras nama.
22. janvārī no 11.00 līdz 12.30 – Biksērē, laukumā pie darbnīcām; no 13.00 līdz 14.00 – Cesvainē, Tirgus laukumā.
27. janvārī no 11.30 līdz 13.00 – Dzelzavā, laukumā pie pagastmājas; no 13.30 līdz 15.00 – SIA „Cesvaines kūdra" stāvlaukumā pie kantora Aizpurvē.
29. janvārī no 10.00 līdz 11.00 – Sauleskalnā, pie pagasta ēkas; no 11.15 līdz 12.00 – Bērzaunē, pie veikala „Zīles"; no 12.30 līdz 13.30 – Mārcienā, stāvlaukumā Jaunajā ielā 1; no 14.00 līdz 15.00 – Mārcienā, stāvlaukumā pie kultūras nama.
Akcija noslēgsies 30. janvārī Liezēres pagastā, kur nolietotās elektropreces no 11.30 līdz 12.45 tiks pieņemtas Ozolos, stāvlaukumā pie skolas; no 13.00 līdz 14.30 – Liezērē, stāvlaukumā pie pagastmājas.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA