Aizvakar notika AS „Latvijas Zaļais elektrons" un SIA „Madonas namsaimnieks" rīkotās akcijas „Nodod veco!" izloze, kurā tika noskaidroti septiņi veiksminieki, kas laimēja AS „Latvijas Zaļais elektrons" sarūpētās dāvanu kartes (loterijas atļauja 3107).
Izlozē piedalījās AS „Latvijas Zaļais elektrons" valdes priekšsēdētājs Ilgmārs Purmalis, SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Guntars Dzenis, Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju domes priekšsēdētājs Vilnis Špats, Dzelzavas un Mētrienas pašvaldību vadītāji Elmārs Vaskis un Ilmārs Grudulis, Madonas reģionālās vides pārvaldes direktors Jevģenijs Sobko.
Tika izlozētas divas dāvanu kartes Ls 25 un piecas dāvanu kartes Ls 10 vērtībā.
Dāvanu karti Ls 25 vērtībā ir laimējis Igors Miesnieks no Dzelzavas (nodevis ledusskapi, divas plītis, trīs televizorus) un Kristīne Līdaka no Aizpurves (nodevusi divus monitorus, plīti). Savukārt dāvanu kartes Ls 10 vērtībā saņems madoniete Milda Saule (nodevusi putekļsūcēju un trīs radioaparātus), Dace Gaidlazda no Aronas pagasta Lauteres (nodevusi radioaparātu, mikseri, strāvas pārveidotāju), Jānis Ļebedevs no Mārcienas (nodevis divus televizorus), Zina Kalniņa no Liezēres pagasta (nodevusi divas centrifūgas, trīs radioaparātus, veļasmašīnu) un Zinaida Baša no Dzelzavas (nodevusi ledusskapi, veļasmašīnu, centrifūgu).
Akcija „Nodod veco!" tika uzsākta pagājušā gada 1. decembrī un turpinājās līdz šāgada 31. janvārim. Divus mēnešus iedzīvotāji varēja nodot nolietotās un saimniecībā vairs neizmantojamās elektropreces un elektroniskās iekārtas 12 lauku pašvaldībās – Aronas, Bērzaunes, Cesvaines pilsētā ar lauku teritoriju, Dzelzavas, Kalsnavas, Lazdonas, Liezēres, Ļaudonas, Mārcienas, Mētrienas, Praulienas un Sarkaņu pagastā. Madonas pilsētā šāda iespēja ir visu gadu.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 07.02.2009.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto