Aizvadīts gads, un klāt laiks kārtējai akcijai „Dāvā domei domu!". Ja nākamais gads prognozējams finansiāli saspringts, tas gan nenozīmē, ka darbība Madonā apstāsies.
Arī grūtos laikos enerģija jāveltī darbam, tāpēc Madonas pilsētas dome aicina iedzīvotājus ieteikt priekšlikumus, idejas darbiem, kas vēl būtu jāpaveic pilsētā.
Turpināsim sporta halles iekārtošanu un ūdenssaimniecības projektu, uzsāksim kultūras nama otrās kārtas rekonstrukcijas darbus, taču pilsētas attīstība nesastāv tikai no vērienīgiem projektiem. Mazpilsētas identitāti un patīkamu pilsētvidi veido arī šķietami sīkākas lietas. Labiekārtota jauna atpūtas vieta, izveidota nebijusi puķu dobe, novērstas neizdarības vai radusies kāda cita jauna doma – tas nemaksā daudz un ir daudz lietu, ko varam īstenot, ieguldot nelielus līdzekļus, bet ieguvums kopumā ir ievērojams gan pašiem, gan pilsētas viesiem. Iespējams, tieši šoreiz iedzīvotāju ieteikumi ir gaidīti visvairāk – laikā, kad ar samazinātu pašvaldības budžetu jāturpina pilsētvides uzturēšana un pilnveidošana.
Publicējam anketu, kuru aizpildītu lūdzam nogādāt mūsu akcijas sadarbības partnera – laikraksta „Stars" – redakcijā vai arī pilsētas domē Saieta laukumā 1, klientu apkalpošanas zālē.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes
sabiedrisko attiecību speciāliste