Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par auto stāvlaukumu izbūvi un satiksmes organizāciju iekškvartālā starp Saules, Tirgus, Blaumaņa un Raiņa ielu Madonā.
Pašvaldības ceļu inženieris Edgars Gailums deputātus informēja, ka sakarā ar „Lattelecom" ēkas pārbūves ieceri Saules ielā 17a, Madonā, to izveidojot par daudzfunkcionālu tiesu māju, kura būtu nozīmīga, jauna publiska ēka pilsētas centrālajā daļā, aktuāla kļūst auto stāvlaukumu nepieciešamība un sakārtota satiksmes organizācija iekškvartālā starp Saules, Tirgus, Blaumaņa un Raiņa ielu. – Nepieciešamos stāvlaukumus izbūvēt, vienlaicīgi sakārtojot un labiekārtojot pilsētvidi, pašvaldības zemes īpašumos Saules ielā 17a, Tirgus ielā 3 un vēl paplašinot esošo stāvlaukumu zemesgabalā Blaumaņa ielā 3, kā arī Tirgus ielā 5, kur pašvaldība nomā zemi ar būvniecības tiesībām. Šī projekta realizēšanai nepieciešams nojaukt esošās garāžas, kuras atrodas zemes īpašumā Tirgus ielā 3. Būvniecības orientējošās izmaksas ir 95 000 eiro, – pastāstīja Edgars Gailums.
Iepazīstoties ar stāvlaukumu izbūves un satiksmes organizācijas ieceri, Madonas novada pašvaldības dome nolēma akceptēt stāvlaukumu izbūves un satiksmes organizācijas ieceri minētajā iekškvartālā.