Kārtējā Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika lemts par aizņēmuma ņemšanu SIA „Madonas slimnīca" pamatkapitāla palielināšanai.
SIA „Madonas slimnīca" kapitāldaļu turētājs Andrejs Ceļapīters informēja, ka pašvaldība ir saņēmusi SIA „Madonas slimnīca" iesniegumu par finansējuma piešķiršanu datortomogrāfa nomaiņai.
Deputāti nolēma lūgt Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomi atbalstīt aizņēmuma ņemšanu SIA „Madonas slimnīca" pamatkapitāla palielināšanai Ls 100 000 apmērā Valsts kasē SIA „Madonas slimnīca" datortomogrāfa iegādei.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS