Jaunnedēļ Madonas pilsētas dome aicina iedzīvotājus uz kopēju sanāksmi, lai atskatītos uz šajā gadā paveikto, ieskicētu nākamā gada ieceres, uzklausītu viedokļus, priekšlikumus, idejas, lai kopā rastu atbildes uz dažādiem jautājumiem.
Izvērtējot iepriekšējo gadu pieredzi, esam veikuši izmaiņas sanāksmes organizācijā, proti, tā kā iedzīvotāju intereses atšķiras un interesējošie jautājumi nereti dalās, sanāksmi rīkosim divās daļās.
11. decembrī pulksten 17.30 uz Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zāli aicinām visus, ko īpaši interesē jautājumi, kas saistīti ar pilsētas komunālo saimniecību – siltumapgādi, ūdenssaimniecību, kanalizāciju, atkritumu savākšanu, daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu.
Savukārt 12. decembrī pulksten 17.30 Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zālē tiksimies, lai apspriestu ar kultūru, izglītību, sportu un pilsētvides attīstību kopumā saistītus jautājumus.
Abos vakaros piedalīsies un jūs uzklausīs nozaru speciālisti, pašvaldības iestāžu un uzņēmumu vadītāji un pārstāvji, kā arī jūsu ievēlētie domes deputāti.
Svarīgs būs jūsu viedoklis un priekšlikumi arī topošajam Madonas attīstības plānam, kā izstrāde tuvojas nobeigumam. Esam gandarīti, ka Madonas attīstības plāns pilsētas nākamajiem septiņiem gadiem top kopā ar iedzīvotājiem – esam uzklausījuši uzņēmējus, darba grupā iekļāvuši dažādu nozaru pārstāvjus, turpinām aptaujāt un izzināt viedokļus. Abās sanāksmēs tiks prezentēta šobrīd paveiktā lielākā daļa plāna.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste
AUTORES foto