Tuvojas pavasaris, saule atspīd spožāk un siltāk, savus skatus daudz vairāk vēršam uz logu pusi. Domāju, ka ne viens vien dārzkopis un dārza īpašnieks klusībā prāto, ko sēs un stādīs, kādu veidos savu dārzu.
Madonas pilsētas pašvaldība turpina pagājušajā gadā aizsākto tradīciju un 26. aprīlī no 9.00 līdz 16.00 rīko gadatirgu "Viss dārzam" Madonā, Saieta laukumā.
Aicināti piedalīties sēklu un stādu audzētāji, dārza inventāra, aprīkojuma, tehnikas ražotāji un tirgotāji, kā arī amatnieki un pārtikas ražotāji. Pašvaldības nodeva par tirdzniecību publiskās vietās netiks iekasēta.
Pieteikties dalībai var pa tālruni 64860094 (Solvitai vai Lindai) vai sūtot informāciju uz e-pastu: [email protected]
Darbosies arī stādu un sēklu maiņas un dāvinājumu stends, kurā iesaistīties aicināts ikviens dārzkopības interesents. Sīkāka informācija pa tālruni 26364648 (Guntai, zvanīt darbdienās no 17.00 līdz 19.00).
Autore: SOLVITA SERŽĀNE
Madonas pilsētas domes speciāliste