Kā jau esam informējuši, arī šopavasar Madonas pilsētas centrālajā laukumā notiks pavasara gadatirgus.
Pasākuma organizatori – Madonas pilsētas dome – visiem dārzu saimniekiem, dārza darbu mīļotājiem un dārzu skaistuma cienītājiem atgādina, ka Madonas pilsētas pašvaldība trešo gadu turpinās aizsākto tradīciju un 25. aprīlī no pulksten 9 līdz 16 rīkos gadatirgu "Viss dārzam" Madonā, Saieta laukumā.
Aicināti piedalīties sēklu un stādu audzētāji, dārza inventāra, aprīkojuma, tehnikas ražotāji un tirgotāji, kā arī amatnieki un pārtikas ražotāji. Pašvaldības nodeva par tirdzniecību publiskās vietās netiks iekasēta.
Pieteikties dalībai var pa tālruni 64860094; 26136230 (Solvitai) vai sūtot informāciju uz e-pastu: [email protected].
Darbosies arī stādu un sēklu maiņas un dāvinājumu stends, kurā iesaistīties aicināts ikviens dārzkopības interesents. Sīkāka informācija – pa tālruni 26364648 (Guntai, zvanīt darbdienās no pulksten 17 līdz 19).
Autore: ŽEŅA KOZLOVA