Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

5. decembrī iedegs Madonas galveno egli

Redakcija

Autors • 03.12.2008.

Burtu lielums

Madonieši un pilsētas viesi laipni aicināti piedalīties pilsētas galvenās egles iedegšanas brīdī – 5.decembrī pulksten 16 – Saieta laukumā.

Tā kā lielāko prieku par krāšņi dekorētu Ziemassvētku egli izjūt tieši bērni, Madonas kultūras nams eglītes iedegšanas svētkus rīko, sadarbojoties ar pirmsskolas izglītības iestādi „Priedīte" un kultūras nama bērnu kolektīvu „Smaidiņš", mazo dejotāju un dziedātāju sniegumu kuplinās arī bērnu dramatiskā pulciņa runātāji. Kā uzsver pēcpusdienas koordinatore Aija Špure, veiksmīgas sadarbības rezultātā tiek kopīgi rīkots skaists brīdis eglītes iedegšanai ar pašu bērnu piedalīšanos.

Bet vakarā – pulksten 19 – Madonas kultūras namā uzstāsies Gruzijas etnogrāfiskais ansamblis „Tsiskari", kur vairāk nekā 40 dalībnieku izpildīs gruzīnu tautas dejas un dziesmas.

Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes
sabiedrisko attiecību speciāliste


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px