Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

17. janvārī 17. reizi notiek loterija

Redakcija

Autors • 19.01.2008.

17. janvārī 17. reizi notiek loterija
Burtu lielums

Ceturtdien, 17. janvārī, 17. reizi mūsu avīzes redakcijā norisinājās loterija laikraksta "Stars" abonentiem. Izlozes veidā tika noskaidroti 50 balvu – dāvanu karšu – īpašnieki, bet pašās beigās – galvenās balvas – 100 latu – laimētājs.

Tradicionāli balvu izlozi rīkojām kopā ar pasta darbiniekiem. Piedalījās VAS "Latvijas Pasts" Vidzemes reģiona klientu apkalpošanas daļas Madonas rajona nodaļas pasta darba organizācijas instruktore Irēna Ivanova un piegādes operatore Ingrīda Kalniņa, Bērzaunes pasta nodaļas pastniece-automobiļa vadītāja Laima Pudule.
Šoreiz loterijas gaitai sekoja arī LR Finanšu ministrijas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas vecākā inspektore Vita Krukovska un vecākais inspektors Rinalds Tabors.

Loterijas rīkošana, kā vienmēr, notika saskaņā ar LR Finanšu ministrijas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas atļauju (Nr. 1962).

Pasākumu atklāja laikraksta "Stars" galvenā redaktore Baiba Miglone. Viņa pateicās par uzticību visiem laikraksta "Stars" abonentiem, kas 2008. gada janvārī ir gandrīz 5000, bet loterijai kartītes ir atsūtījusi ceturtā daļa. Izlozei pavisam saņemts 1220 loterijas dalībnieka kartīšu.

– Tas tikai liecina to, ka reģionālo presi joprojām lasa, ceram, ka lasīs arī turpmāk, un ne tikai saistībā ar loteriju. Ceram, ka „Latvijas Pasts" joprojām piegādās "Staru" mūsu abonentiem, neraugoties uz ministra kunga runām par nerentablajām pasta nodaļām un nerentablo piegādi. Gaidām, ka atrisināsies arī tie sarežģījumi, kas janvāra sākumā bija ar preses piegādi. Pēc mūsu datiem, "Staru" laikus nesaņēma vairāk nekā 200 abonentu, – pauda Baiba Miglone.

Vispirms viņa īsumā paskaidroja izloses norisi, kas ir nemainīga visus beidzamos gadus. – Decembra sākumā laikrakstā "Stars" sākām publicēt loterijas dalībnieka karti, kas mūsu avīzes 2008. gada abonentiem (kuri "Staru" pasūtījuši vismaz 3 mēnešiem) bija jāizgriež, jāaizpilda un jāatnes vai jānosūta uz redakciju līdz 15. janvārim. Tā bija katra brīva izvēle – piedalīties vai nepiedalīties loterijā, bet iespēja piedalīties tika dota. Loterijas dalībnieku kartītes, ko saņēmām, tika sašķirotas pa pasta nodaļām, sabērtas aploksnēs.

Laimētāju noteica pasta pārstāvji, vienlaikus izvēloties gan balvas numuru, gan arī loterijas dalībnieka kartīti.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 19.01.2008.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px