Kas gan atšķir Latvijā audzētās zemenes no tām, ko audzē Spānijā un Holandē un ko veikalos redzam jau martā? Tas, ka mūsējās ir ar garšu un smaržu, ar savu miltumiņu.
Arī Ilze Barūkle Ļaudonas pagastā, ar zemeņu audzēšanu nodarbojoties piekto gadu, prot atšķirt vietējās ogas pēc smaržas, un lai pārdevēji stāsta par zemeņu izcelsmi, ko vien vēlas. Savā zemeņu tīrumā pirmās ogas šogad sāka novākt agri – jūnija sākumā, un nu var teikt, ka zemeņu laiks jau tuvojas beigām. Vislielākā zemeņu raža bija pagājušajā gadā, bet šogad ogu ir mazāk, jo zemenēm nepatika pavasara sausums.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.07.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto