30. janvārī meža nozares gada balvas „Zelta čiekurs 2011" laureāti dosies uz Rīgas pili, kur tiksies ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu.
Starp viņiem – arī Madonas novada ļaudis. Meža konsultāciju pakalpojumu centra Madonas-Cēsu nodaļas vadītāja Mairita Bondare ir laureāte nominācijā „Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā". Laureāti nominācijā „Par ilgtspējīgu saimniekošanu" ir meža īpašnieki Guntis Ezis Aronas pagastā un Jānis Kebbe Vestienas pagastā. Gada balvas ieguvēji šajās nominācijās tiks apbalvoti Rīgā, Mežaparka estrādes zālē, 3. februārī.
Autore: IVETA ŠMUGĀ