– Vai tiesa, ka tagad ES tiešo maksājumu dokumenti jākārto un labojumi jāveic Jēkabpilī? Vai Madonā kāds darbinieks ar ES TM vēl nodarbosies?
Atbildi sagatavoja Viduslatvijas RLP vadītājs Guntis Pusbarnieks.
Pamatojoties uz LAD direktora rīkojumu "Par reorganizāciju Viduslatvijas RLP", ar 31. martu Aira Aizsila pārtrauca darba attiecības Viduslatvijas RLP.
Taču tā nav tiesa, ka platību maksājumu pieteikumus un to labojumus Madonas rajona lauksaimniekiem vajadzēs vest uz Jēkabpili. Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde laikā no 21. aprīļa līdz 15. maijam (beidzamais termiņš platību maksājumu pieteikumu iesniegšanai bez soda sankcijām) nodrošinās divu darbinieku pilnu darba laiku darbdienās, lai pieņemtu pretendentu pieteikumus Madonā, Saieta laukumā 1, 403. kabinetā. Laikā no 15. maija līdz 9. jūnijam pieteikumus administrēšanai pieņems viens darbinieks.
Pretendenti pieteikumus var iesniegt, iesūtot tos arī pa pastu: Tvaika ielā 2, Jēkabpilī, Viduslatvijas RLP, vai piesakoties elektroniskajai pieteikuma iesniegšanai. Pieteikumu veidlapas un kartes varēs saņemt Madonā, sākot ar 21. aprīli, vai pagastos pie lauku attīstības speciālistiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ