Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Tiksimies dravā!

Redakcija

Autors • 13.06.2007.

Burtu lielums

Ceturtdien, 21. jūnijā, biškopji dosies izbraukuma seminārā uz Aronas pagasta „Lejas Kaniņām" pie Jogitas un Didža Bauņiem, kuri no darba brīvajā laikā kopj savu bišu dravu.
Kopīga izbraukšana – pulksten 12 Madonā no laukuma pie veikala "Rimi" vai pulksten 12.20 tiekamies pie Kusas benzīntanka.

Pārrunāsim jaunākās aktualitātes, iepazīsimies ar saimnieku pieredzi. Līdzi ņemams „groziņš".
Pēdējos gados esam iesākuši sezonā apmeklēt divas bišu dravas – gan kādu no amatieru dravām, gan kādu no profesionālajām. Tāpēc vasaras otrajā pusē plānojam ciemoties arī Liezēres pagasta „Mežvidos" Ilmāra Šķēla bišu dravā.
Šovasar gadskārtējais Latvijas biškopju saiets notiks 7. jūlijā Vecbebru tehnikumā.

Laiks nedaudz neparasts, jo pasākums tiek apvienots ar skolas jubileju.

Dalībnieku skaits plānots krietni lielāks nekā citugad. Piemēram, dejas paredzētas pat divos laukumos ar mūziku dažādām gaumēm.

Autore: JĀNIS PURIŅŠ

LBB Madonas rajona nodaļas vadītājs


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px