Visi lauku saimnieki, kas vēlas uzzināt par 2011. gada platībmaksājumiem un to izmaiņām, 7. aprīlī aicināti uz SIA "LLKC" Madonas nodaļas rīkoto semināru. Pulcēšanās pulksten 10 Madonā, Poruka ielā 4, patērētāju biedrības zālē.
Kā ziņo lauku attīstības speciāliste Anita Briška, piedalīsies Viduslatvijas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja vietnieks Valdis Mežsargs un ES tiešo maksājumu daļas vadītāja Anna Stiebriņa. Par aktuālo lopkopības saimniecībām, lai saņemtu valsts un ES atbalstu, kā arī par piena kvotu administrēšanas noteikumu izmaiņām informēs a/s "Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" valdes priekšsēdētāja Zinaīda Asare.
Uzaicināta arī VID Nodokļu pārvaldes Vidzemes Nodokļu administrēšanas daļas Madonas klientu apkalpošanas centra klientu apkalpošanas nodaļas galvenā nodokļu inspektore Līga Īvāne. Lektores tēma – aktualitātes nodokļu likumdošanā lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem, kā arī VID elektroniskās deklarēšanas sistēmas lietošana un priekšrocības.
Autore: IVETA ŠMUGĀ