Zemnieku saimniecība "Lauri" Kalsnavas pagastā specializējas lauka dārzeņu audzēšanā. Te audzē kartupeļus, kāpostus, sīpolus, burkānus, sarkanās bietes, ķirbjus, arī lauka gurķus un tomātus. Laiks, kad raža ir pagrabā, laukos salīdzinoši ir klusāks un mierīgāks, kad var izsvērt, kas tad ir padevies, ko sēt un stādīt vairāk, kādas platības samazināt, kā saglabāt to, kas izaudzis.
Šovasar daudzviet bija laba sīpolu, burkānu, biešu raža, arī tupeņi – labāki nekā pērn. Arī "Lauros" pagrabs rāda, ka ir bijis burkānu, sīpolu gads, ka izauguši lieli kartupeļi. Mūs vairāk interesēja, kā izaugusi "Lauru" tradicionālā kultūra – kāposti.
Kāposti – katru gadu
"Lauru" saimnieki jau gadiem izmēģina spēkus kāpostu audzēšanā. Arī šogad kāposti tika audzēti 1 ha platībā, un par ražu nevar sūdzēties, kaut gan ir bijuši arī labāki kāpostu gadi. Vaicāta par to, kā vērtē, vai bijis labas kāpostu ražas gads, saimniece Dzintra Bandere stāsta: – Daudziem neizauga, mums – arī var iztikt, un vienmēr jau gribētos labāku ražu. Protams, būtu jocīgi, ja ar tādu ņemšanos nekas neiznāktu. Gāja jau visādi, uzbruka gandrīz visas iespējamās problēmas. Stādus audzējam paši, sējam firmā pirktas sēklas, sējam moderni – kasetēs, jo sēklas kļūst arvien dārgākas. Taču šogad bija ļoti daudz spradžu, un jaunus, mīkstus stādiņus tie spējīgi noēst. Beigās tomēr kāposti saņēmās, un neesam bešā.
Katru gadu saimniecībā kāpostus arī skābē, izņemot vienu rudeni, ko vēl šodien atceras kā kāpostu neražas gadu. Tad visi aizgājuši svaigā veidā. Toties šoruden jūtams, ka vairāk vēlas skābētos kāpostus, īpaši pa Ziemassvētku un gadumijas laiku, kad svētku galdā tradicionāli ceļ arī sautētos kāpostus.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 20.12.2007.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto