7. septembrī Briselē neformālajā Lauksaimniecības ministru padomē nolēma atbalstīt piena nozari ar 420 miljoniem, kā arī veicināt ātrāku tiešmaksājumu un Lauku attīstības plāna platību maksājumu izmaksu.
Pirmdienas sanāksme un vērienīga zemnieku protesta akcija Briselē ir devusi redzamu rezultātu, tomēr nosauktie atbalsta pasākumi ir nepietiekami, lai būtiski atvieglotu pašreizējo situāciju piena, gaļas, augļu un dārzeņu sektorā. Tie palīdzēs kaut nedaudz stabilizēt saimniecību naudas plūsmu.