"Stars" jau rakstīja, ka par sadarbību un piena piegādi pagājušajā, 2011., gadā tika turpināta "Cesvaines piena" iedibinātā tradīcija – pateikties saviem lielākajiem un uzticīgākajiem piena piegādātājiem, pasniedzot balvas "Zelta govs", "Zelta slaucene", "Zelta teļš", kam pievienotas divas jaunas nominācijas – "Gada debija" un "Gada piens".
AS "Cesvaines piens" savus labākos piena piegādātājus aicināja uz pasākumu pagājušajā piektdienā Skrīveru novada atpūtas vietā "Klidziņa", kur tika pasniegtas "zelta" balvas.
"Zelta govs 2011" balvai par ilgstošu un veiksmīgu sadarbību tika nominēta z/s "Gala Tuņķi" no Aizkraukles novada. Balvu "Zelta slaucene" – par lielāko piena pieauguma kāpinājumu – saņēma Madonas novada Aronas pagasta z/s "Kalna putni" saimniece Daiga Pūce un Dzelzavas pagasta z/s "Mūrnieki" saimniece Lita Zandere. Balva "Zelta teļš" – daudzsološam piensaimniekam par straujāko saimniecības attīstību – tika piešķirta z/s "Krūmiņi" – Raita Krūmiņa saimniecībai Cesvaines novadā.
Tika piešķirtas arī divas jaunas nominācijas. Nomināciju "Gada debija" – par pievienošanos "Cesvaines piena" piegādātājiem – saņēma SIA "Remīnes Cepļi" – jauni un lieli piena piegādātāji no Gulbenes novada. Nomināciju "Gada piens" par kvalitatīvāko pienu un veiksmīgu sadarbību piešķīra Liezēres pagasta z/s "Egļukalns", kas pērn saņēma "Zelta govs" balvu.
Tradīcija, noslēdzot gadu, pasniegt balvas "Zelta govs", "Zelta slaucene" un "Zelta teļš" tika iedibināta 2010. gadā. 2011. gads uzņēmumam "Cesvaines piens" bija pastāvēšanas 90 gadu jubilejas gads, kas, pēc uzņēmuma valdes priekšsēdētājas Dzintras Simsones vārdiem, aizritēja ļoti darbīgi.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no pasākuma