Ir stājušies spēkā jaunie ES normatīvie akti, kas biškopības gada sākumu atbīda par vienu mēnesi agrāk, un tas turpmāk ilgs no 1. augusta līdz 31. jūlijam (līdz šim bija no 1. septembra līdz 31. augustam).
Saistībā ar izmaiņām ES normatīvajos aktos Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos par valsts un ES atbalsta piešķiršanu biškopībai un tā administrēšanu 15. jūlijā akceptēja valdība.
Precizēta kārtība, kādā piešķir, administrē un uzrauga valsts un ES atbalstu biškopībai par Latvijas biškopības programmā noteiktajiem pasākumiem. Par to informē ZM sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Rudzīte. Saistībā ar biškopības gada maiņu noteikumos ir mainīts arī pārskata iesūtīšanas termiņš LAD. Turpmāk atbalsta pretendentam pārskats par iepriekšējo gadu būs jāiesūta līdz 5. martam, nevis līdz 5. aprīlim.