2. novembrī pulksten 10.30 Madonas kultūras namā notiks reģionālā lauksaimnieku konference „Esi informēts un ražo laukos", ko organizē Zemkopības ministrija.
Zemkopības ministrija sadarbībā ar Valsts Lauku tīklu 2012. gada rudenī Latvijas reģionos – Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē – organizē konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos". Vidzemes lauku saimniekiem rīkotā konference ieplānota Madonā. Tajā lauksaimniekiem tiks sniegta informācija par lauksaimnieciskās ražošanas attīstības iespējām, konkurētspējas paaugstināšanu, tiešajiem maksājumiem, tirgus pasākumiem un citiem aktuāliem jautājumiem, kā arī Zemkopības ministrijas un citu ar nozari saistīto institūciju speciālisti sniegs atbildes uz lauksaimnieku jautājumiem. Zemkopības ministrija aicina lauksaimniekus sagatavot jautājumus, uz kuriem vēlas dzirdēt atbildes konferencē. Tos var iesūtīt iepriekš uz e-pasta adresi [email protected], jautājumus varēs iesniegt arī konferences laikā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ