CESVAINES vidusskolas zālē šosestdien, 14. martā, Latvijas Biškopības biedrības (LBB) Madonas nodaļa rīko biškopju semināru. Pasākums sāksies pulksten 13. Uz semināru uzaicināts lektors Armands Gumbris, tēma – „Praktiskie darbi dravā, pieredze bišu māšu audzēšanā, stropu konstruēšanā".
Armands Gumbris ir aktīvi iesaistījies LBB kursu vadīšanā, gan stāsta par praktisko dravošanu, gan vada praktiskās nodarbības dravā.
Sezona biškopībā šogad sākusies agri. Daudzviet Latvijā bites jau aplidojušās, bet Madonas pusē – kā nu kurā dravā.
Daudziem biškopjiem bija bažas par saimju ziemošanu, arī prognozes izskanēja draudīgas. Tomēr izskatās, ka ziemošanas rezultāti varētu būt normāli. Vairums gadījumu, kur ziemošana bijusi neveiksmīga, saistās ar nepietiekamu varrozes apkarošanu iepriekšējā gadā.
Nākamajā sestdienā – 21. martā – Rīgā, izstāžu kompleksā „Rāmava", paredzēta ikgadējā pavasara konference kopā ar inventāra tirdziņu.