Šobrīd lauksaimniekiem sarežģītajā situācijā ar jauno regulējumu par elektroenerģijas pieslēgumu jaudām saimniecībās AS "Sadales tīkls" reģionālie speciālisti ir gatavi palīdzēt lauksaimniekiem risināt jautājumus par iespēju pārskatīt vai atslēgt tās elektroenerģijas jaudas, kuras nav nepieciešamas lietošanai visu gadu, bet tikai sezonāli.
Par to vienojās zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un nevalstiskās lauksaimnieku organizācijas, tiekoties ar AS "Latvenergo" valdes priekšsēdētāju Āri Žīguru un AS "Sadales tīkls" valdes priekšsēdētāju Andi Pinkuli.
Par to ziņo ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa.
Lai izvēlētos labāko variantu, kā optimizēt nepieciešamās elektroenerģijas pieslēgumu jaudas, Madonas, Lubānas, Cesvaines un Varakļānu novada klientiem ir iespēja griezties pie reģiona AS "Sadales tīkls" klientu apkalpošanas vadītāja Raimonda Bērziņa ([email protected]), bet Ērgļu novada klientiem – pie Arvīda Rumbiņa ([email protected]).