Līdz 10. jūnijam internetā, bet līdz 18. jūnijam papīra formātā arī mūsu novadu lauku saimnieki varēja iesaistīties parakstu vākšanas kampaņā, paužot vienotu Baltijas lauksaimnieku prasību „Par taisnīgiem tiešmaksājumiem".
Pirmdien, 18. jūnijā, SIA „LLKC" Madonas nodaļas lauku attīstības speciāliste Anita Briška pastāstīja, ka novadu un pagastu lauku saimnieki bijuši aktīvi. Madonas birojā, kur parakstu veidlapas nogādāja lauku attīstības speciālisti, tika saskaitīts gandrīz 1500 parakstu. – Vēl jau varēja parakstīties arī Lauku atbalsta dienestā un internetā, un kopējais mūsu novadu zemnieku parakstu skaits ir daudz lielāks. Mūsu parakstu vākšanas vietas bija pagastu pārvaldēs pie novadu un pagastu lauku attīstības speciālistiem. Lielu atbalstu sniedza arī uzņēmumi, un parakstīties varēja arī daudzos veikalos, kur parasti pulcējas vairāk ļaužu, atsevišķās pasta nodaļās. Paldies visiem tiem, kas izrādīja aktivitāti, kļūstot par kampaņas palīgiem, – sacīja Anita Briška.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.06.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ