Gan zeltaini, gan oranži, gan zaļgani – lieli un veselīgi dārza karaļi. Šāgada karstajā un saulainajā vasarā laba ķirbju raža padevusies tur, kur tos apmīļoja un arī laistīja. Arī Eglīšu ģimenes mazdārziņā no dažām sēkliņām izauguši 25 prāvi ķirbji.
Tiesa, ne tik lieli, lai piedalītos lielo ķirbju čempionātā, ko varēja vērot pagājušajā piektdienā zooloģiskajā dārzā Rīgā, kad tika pārspēts pērnā gada rekords. Lielākais ķirbis no Dagdas svēra 132 kilogramus.
Arī par savu Madonā izaudzēto ķirbju ražu Irēna un Jānis Eglīši teic, ka tik labi ķirbji sen nebija izauguši. – Nav jau tāda gada bijis, kad paliktu bez ķirbjiem, to pieticis vienmēr. Tomēr tāda ķirbju gada, ka nezinām, kur tos likt, sen nav bijis. No ķirbjiem vien taču nepārtiksi, lai gan žurnālos raksta, cik tie ir vērtīgi un veselīgi. Šīs lielās ogas gan nav jāizlieto uzreiz – var novietot tā, kā tās augušas dārzā, lai labāk saglabātos, un var turēt līdz pavasarim.
Vaicāts par to, kas vēl šogad labi padevies, saimnieks Jānis, kas ar patiku nododas dārzkopībai, pastāsta: – Visu pa druskai savā zemītē audzējam, un labi izauga arī sīpoli, tomāti. Arī gurķiem bija ražas gads.
Šī bija pirmā vasara, kas vairs nebija jāpavada pie stūres, jo visu aktīvo darba dzīvi ir strādāts par šoferi. Tagad vairāk laika atliek arī dārza darbiem. Abiem ar Irēnu patīk arī sēņošana, un šoruden salasīts tik daudz baraviku.
Tagad, kad raža novākta, jādomā, kur ķirbjus likt. Daļa uzcelta augstākajā vietā – dzīvoklī uz sekcijas, kur krāsainie dārza skaistuļi izskatās kā dekors. Kad kādu izlemj nest uz virtuvi un lietot, pa šķēlei aizceļo arī draugiem, radiem, paziņām, meitas Ivetas ģimenei. Mazbērni gan priekšroku dod citiem našķiem, nevis veselīgajiem ķirbju ēdieniem Uz jautājumu par ķirbju ēdienu receptēm saimniece Irēna atbild, ka nekas labāks par ķirbju salātiem neesot izdomāts.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto