Ceturtdien, 5. februārī, Rēzeknē notiks kartupeļu audzētāju sanāksme, ko organizē biedrība „Kartupeļu audzētāju un pārstrādātāju savienība".
Sanāksmes laikā ZM speciālisti informēs par plānotajiem Eiropas Savienības tiešajiem maksājumiem Latvijā 2015. gadā un turpmāk.
Sanāksme norisināsies Latgales vēstniecībā „Gors" Rēzeknē, Pils ielā 4,
no pulksten 15.