Madonas novada pašvaldības Atzinību par ieguldījumu un sasniegumiem lauksaimniecības attīstībā Ošupes pagastā Latvijas dzimšanas dienas svinīgajā pasākumā Madonā saņēma arī z/s "Gaigalieši" saimnieki Anita un Jānis Zondari.
Kā uzskata paši saimnieki, šādu atzinību būtu pelnījuši ne tikai viņi, bet arī daudzi citi, kas dzīvo un saimnieko laukos un nodarbojas ar ražošanu, lai vai kādas problēmas lauksaimniecībai pāri brāztos. Sava darba vērtējumu, saņemot diplomu, ko pasniedz arī Ošupes pagasta pārvaldes pasākumos, "Gaigaliešu" saimnieki saņem rezervēti. – Visi taču to ir pelnījuši, kuri kaut ko dara, nevis tikai čīkst, kāpēc tieši mēs tiekam izcelti? – pārvaicā saimniece. Diplomu vidū ir arī pateicība par piedalīšanos Zemkopības ministrijas rīkotajā konkursā "Sējējs 2007".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.11.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto