ĒRGĻU novadā 28. aprīlī tiek rīkots informatīvais seminārs zemes īpašniekiem, zemniekiem un citiem interesentiem.
Tas notiks Ērgļu saieta namā pulksten 10. Seminārā tiks runāts par platību maksājumiem 2009. gadā, par aktualitātēm un prasībām bioloģiskajā lauksaimniecībā, par iespējām Latvijā ieviest vienoto maksājumu. Tiks izskatīti Lauku attīstības plāna 2007.-2013. gadam pasākumi, savstarpējās attīstības prasības lauksaimniekiem, kā arī runāts par liemeņu klasifikāciju.
Autore: ANITA BRIŠKA,
lauku attīstības speciāliste