"Bioloģiskā zivsaimniecība" – tāda ir tēma izbraukuma semināram, kas 27. septembrī pulksten 11 paredzēts Liezēres pagasta ZS "Mežvidi" struktūrvienībā "Linkas dīķi".
Par semināru informē SIA "LLKC" Madonas konsultāciju biroja uzņēmējdarbības konsultante Anita Briška: – Semināra mērķauditorija ir akvakultūras uzņēmumu īpašnieki, dīķu apsaimniekotāji, lauku saimnieki, kas savā zemē iecerējuši tuvākajā nākotnē ierīkot zivju dīķus.
Semināra dalībnieki iepazīs ZS "Mežvidi" praktisko pieredzi – kā Ingrīda un Ilmārs Šķēli apsaimnieko "Linkas dīķus", kā tos veido un uztur, kādas zivis audzē un kā tās pavairo pilnā zivju audzēšanas ciklā.
Varēs gan novērtēt bioloģisko zivsaimniecību praksē, gan arī apgūt zināšanas, ar ko dalīsies ihtiologs, vides speciālists Māris Olte.
Viņam varēs vaicāt par zivju sugu izvēli, saderību, barošanu un labturību.
Brauciens uz semināru – ar savu transportu, bet pulcēšanās – pulksten 11 Liezēres pagasta Ozolos pie "Viršu" degvielas uzpildes stacijas, kur sagaidīs ZS "Mežvidi" saimniece Ingrīda Šķēle un aizvedīs uz "Linkas dīķiem".
21.09.2018.