Piektdien, 1. novembrī, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Aulā Jelgavā notiks Zemkopības ministrijas konkursa "Sējējs 2019" laureātu apbalvošanas ceremonija.
Kā informē ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dagnija Muceniece, konkurss "Sējējs" notiek jau 26. reizi, tajā piedalījās 70 dalībnieki. Konkursā "Sējējs 2019" dalībnieki tika vērtēti deviņās nominācijās: "Gada lauku saimniecība", "Gada uzņēmums pārtikas ražošanā", "Ģimene lauku sētā", "Jaunais veiksmīgais zemnieks", "Gada veiksmīgākā kopdarbība", "Bioloģiskā lauku saimniecība", "Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā", "Rītdienas sējējs – mazpulks" un "Zinātne praksē un inovācijas", kā arī tiks pasniegta balva "Par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā".
Konkursa laureāti saņems Gada balvu "Sējējs" (bronzas statuja), diplomu un naudas balvu. Tiks apbalvoti arī veicināšanas balvu saņēmēji.
Vairāk informācijas – "Sējēja" tīmekļvietnē www.sejejs.lv.
29.10.2019.