SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Madonas nodaļa 2. decembrī rīko pieredzes apmaiņas braucienu uz Rēzeknes novada Ozolmuižas pagasta zemnieku saimniecību "Kalēji", kur nodarbojas ar zivkopību.
Lauku attīstības speciāliste Anita Briška, aicinot piedalīties izbraukuma seminārā, mudina visus interesentus pieteikties laikus – līdz 30. novembrim.
– Pieredzes apmaiņas semināra tēma ir "Zivju dīķu ierīkošana un apsaimniekošana". Seminārā zemnieku saimniecības "Kalēji" īpašnieks Aivars Kjakse pastāstīs par zivju dīķu ierīkošanu, ūdenskrātuvju apsaimniekošanu un zivju sugu izvēli. Praktiskajā daļā aplūkosim saimniecībā ierīkotos zivju dīķus. Visus, kurus interesē apskatīt, kā zivkopji saimnieko Rēzeknes novadā, aicinu izmantot iespēju un piedalīties bezmaksas pieredzes apmaiņas braucienā. Seminārs notiks telpās, bet būs iespēja arī apskatīt dabā zivju dīķus un dalīties pieredzē. Tāpēc apģērbieties laika apstākļiem piemēroti. Izbraukšana paredzēta 2. decembrī pulksten 8, autobuss būs lielveikala „Rimi" stāvlaukumā. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, – zvanīt uz Madonas konsultāciju biroju vai informēt pa e-pastu [email protected] mudina pieredzes apmaiņas semināra organizatore Anita Briška.
Autore: IVETA ŠMUGĀ