Pavasaris tomēr nav atcelts, un tie, kas gatavojas audzēt dārzeņus, jau sēj, stāda, ir sagaidījuši prieku par kastītēs sadiedzētajām sēklām un mazo dārziņu uz palodzes.
Zaļie asni tiecas pretī gaismai, nedaudz izstīdz, bet, šķiet, aug ar katru dienu lielāki.
Ilvija Krēsliņa no Meirāniem: – Gatavojos izpiķēt tomātus, gurķus, papriku. Podiņā esmu iesējusi arī spinātus. Ļoti labi sadīga veikalā nopirktās paprikas sēklas, ko ieliku podiņā ar visu serdeni. Redzēs, kas izaugs. Interesanti, ka 17. marts ir labvēlīga diena tomātu, gurķu, ķirbjaugu, kāpostu sēšanai, vien 17. martu dēvē arī par kukaiņu dienu. Ceru, ka piķēšanu datums neietekmēs, jo viss ir Dieva ziņā. Sadīgušie dārzeņi ir jāizpiķē, jo izstīdz. Ja kas neizdosies, sēšu atkal.
17.03.2020.