Novembrī biškopji iesaistījās Eiropas mēroga akcijā "Eiropas medus brokastis", dodoties uz vairākām skolām.
"Eiropas medus brokastu" laikā biškopji nodrošināja bezmaksas medus degustāciju skolēniem, pastāstot par medu, bitēm un bišu nozīmi apputeksnēšanā un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā. Stāstot par biškopību, tika popularizēti biškopības produkti, to ietekme uz veselību, kā arī biškopja arods plašai jauniešu auditorijai. Aicinājumu visām ES dalībvalstīm piedalīties akcijā nosūtīja Slovēnijas Republikas lauksaimniecības un vides ministrs Dejans Židans, aicinot ik gadu novembra trešajā piektdienā (šogad – 16. novembris) visās Eiropas skolās un bērnudārzos popularizēt veselīgus biškopības produktus. Latvijā biškopji tika aicināti iesaistīties šajā akcijā visu novembri. No Madonas novada akcijā darbojas "Kalnu medus" biškopis, Liezēres pagasta "Rogu" saimnieks Sandris Akmans. Viņš pastāstīja: – "Eiropas medus brokastu" pasākumā pabiju Jelgavā un Jūrmalā, vēl decembrī būs "medus brokastis" Salaspils
1. vidusskolā. Sadarbībai esmu atvērts, braucu uz skolām, kur uzaicina. Pagājušajā gadā "medus brokastis" bija Liezērē un Madonā. Labprāt dodos uz skolām, kur aicina, un tā nav kāda viena akcijas diena. Sezonā skolēnu grupas, kas vēlas uzzināt, kā top medus, var ierasties arī dravā "Kalnu medus", kur ir izstrādāta speciāla programma iepazīstināšanai ar biškopības nozari.
30.11.2018.