Lai uzņemtu jaunu enerģijas lādiņu, iedvesmu jaunajai sezonai, zemnieku saimniecību īpašniekus un lauku uzņēmējus aicina uz kopā būšanu “Lauksaimnieku ballē 2026”, kas notiks Ērgļos.
Pasākumu rīko Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas lauku konsultāciju centra (LLKC) Madonas biroju un Ērgļu apvienības pārvaldi.
– Turpinām tradīciju saaicināt novada lauksaimniekus kopīgā pasākumā "Iedvesmas stāsti", kur sveiksim nominētās saimniecības, kas ar savu darbu spēj iedvesmot citus. Tikšanās paredzēta 20. februārī Ērgļos gada lustīgākajā pasākumā – "Lauksaimnieku ballē 2026" ar motīvu "Iedvesmas stāsti", – informēja Madonas KB vadītāja Aija Vīgnere, rosinot lauksaimniekus būt atsaucīgiem un pieteikties līdz 6. februārim.
Iepriekšējos gados lauksaimnieku balles tika sarīkotas Degumniekos, Cesvainē, Sauleskalnā, Varakļānos, Madonā. Šis būs sestais gads, kopš tiek rīkota Lauksaimnieku balle, šoreiz – Ērgļu saieta namā pulksten 19.
Par mūziku rūpēsies grupa "Ballīšu orķestris".
Pieteikties pasākumam, iemaksājot dalības maksu (25 eiro no personas), aicina līdz 6. februārim, zvanot Aijai Vīgnerei vai rakstot uz e‑pastu [email protected], vai ienākot LLKC Madonas birojā, Poruka ielā 2.
27.01.2026.