— Vai zināt, ka pēc 10 dienām Ziemeļitālijā Milānā un Kortīnā sāksies ziemas olimpiskās spēles? Sportistu sastāvā ir arī seši madonieši.
Uldis no Mārcienas: – Jā, zinu. Protams, ja sanāks, sekošu līdzi. No ziemas sporta veidiem vairāk interesējos par biatlonu. Tas ir labi, ka Edgars Mise arī piedalīsies. Bet, ja no Madonas pavisam seši, tas ir brīnišķīgi.
Ainārs no Praulienas: – Nē, es par sportu neinteresējos. Pats nodarbojos ar lauksaimniecību, ziemā – vairāk remonti, meži. Esmu darbos aizņemts. Vairāk domāju par to, ko pats savām rokām varu izdarīt.
Elizabete no Madonas: – Nebija ne jausmas. Vairāk informācijas uzzinu no tuviniekiem, draugiem. Pirms nedēļas kā brīvprātīgā piedalījos IBU junioru kausa posmā, kas notika pie mums Madonā, „Smeceres silā". Bija prieks redzēt mūsējo panākumus, to, ka Estere izcīnīja zeltu.
Estere no Barkavas: – Nē, neesmu dzirdējusi. Īsti nesekoju līdzi sporta notikumiem. Bet fakts, ka ziemas olimpiskajās spēlēs piedalīsies seši madonieši gan ir dzirdēts. Gan jau kādā brīdī televizoru ieslēgšu un paskatīšos, kā mūsējiem iet.
27.01.2026.