22. marta „Starā" cienījamais SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis rakstā „Privātajiem – pa konteineram" skaidroja iemeslus, kāpēc nācies likvidēt Ozolu ielas atkritumu konteineru laukumu.
Var jau piekrist, ka problēmas „Madonas namsaimniekam" droši vien bija, taču, attiecīgi brīdinot iedzīvotājus, tās varēja novērst, un nebija jau arī tā, ka kādam tur nepārtraukti to vien tikai vajadzēja darīt, kā savākt izmesto (tagad gan Dzeņa kungs solās ķert tos, kas pēc inerces sadomās izmest atkritumus Ozolu ielā. It īpaši, kad nokusīs lielā sniega kaudze, kas tik veikli tika sastumta tajā vietā, kur līdz šim stāvēja konteineri). Toties tagad problēmas ir radušās apkārtējo daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem – privātmājām konteiners ir teju pie durvīm piestumts, taču daudzdzīvokļu mājās dzīvojošajiem atkritumi jānes cauri visam kvartālam uz otrā pusē, Priežu ielā, atrodošos atkritumu konteineru laukumu. Laikam jau tāpēc arī savā laikā tika ieguldīti līdzekļi un izbūvēts laukums Ozolu ielā – domājot par šī kvartāla cilvēku ērtībām, lai tiem, kas mitinās vairāk uz pilsētas pusi, nevajadzētu mest līkumu un speciāli iet ar savu atkritumu maisu uz otru kvartāla pusi. Nevis par to, ka attiecīgajām iestādēm, lūk, grūti uzturēt kārtību – galu galā no daudzdzīvokļu namu iemītniekiem maksa par atkritumiem tiek iekasēta regulāri, vai met tos atkritumus vai esi izbraucis. Toties kāda aina šobrīd no rītiem visbiežāk redzama, piemēram, pie Vestienas ielas daudzdzīvokļu namiem – cilvēki, saposušies uz darbu, stiepj uz savām personiskajām automašīnām līdzi arī atkritumu maisus, lai tos pa ceļam uz darbu varētu izmest. Bet tiem, kam braucamā nav? Tiem jārēķinās ar vismaz 10-15 liekām minūtēm, lai varētu aiznest savu atkritumu maisu uz Priežu ielu. Tā, lūk, „Madonas namsaimnieks" rūpējas par savu klientu ērtībām! Sanāk – šodien ejam uz regresu, nevis progresu, kā allaž tiek uzsvērts, domājot nevis par to, lai ērtāk iedzīvotājiem, bet gan – pašiem pakalpojuma sniedzējiem
DAUDZDZĪVOKĻU MĀJU IEDZĪVOTĀJI