Sabiedrības uzmanība par būvniecības procesiem, veiktajiem būvdarbiem un ekspluatācijā nodotajiem sabiedriski nozīmīgiem objektiem, it īpaši lielveikaliem, pēc Zolitūdes traģēdijas nav mazinājusies.
Arī „Stara" redakcijai turpina zvanīt iedzīvotāji, galvenokārt vēstot jau par publicētajiem iedzīvotāju novērojumiem, kad pirms gadiem diviem ap Ziemassvētku laiku, kad lielveikalos parasti ir liels pircēju pieplūdums, biezās sniega kārtas dēļ jumts vairākās vietās nav izturējis veikala „Maxima" ēkā Madonā, Rūpniecības ielā, un deformējies – ne tikai veikala „K-rauta" virzienā, bet arī virs tās jumta daļas, kur patlaban atrodas mēbeļu veikals. Toreiz neviens neesot cietis, bet balsti tikuši salikti, savukārt deformētie pārsegumi vēlāk esot nomainīti un vismaz vizuāli tagad izskatoties droši. Skaidrību šajos jautājumos mums ir solījusi ieviest Madonas novada pašvaldības būvvalde, kas nākamajā nedēļā plāno kopā ar lielveikala „Maxima" īpašnieku pārstāvjiem apsekot ēku Madonā, Rūpniecības ielā.
Lasītāji mums arī jautā – uzsnidzis pirmais sniegs, cik sniegota un barga būs ziema, nav zināms, bet vai Madonas novada pašvaldība, ņemot vērā traģiskos notikumus Rīgā, lielāku uzmanību veltīs jumtu tīrīšanai? To, ka tas tiks darīts, „Staram" apstiprināja gan Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts, gan Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.11.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA