Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vai pārtrauktā projekta dēļ ceļš kļuva bīstamāks?

LAURA KOVTUNA

Autors • 20.03.2017.

Burtu lielums

Atsaucoties uz laikrakstā „Stars" publicētajiem rakstiem, aktualizējot problēmsituāciju Kalsnavas pagastā, uz autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene, posmā aiz dzelzceļa pārbrauktuves, kur šā gada laikā avarējušas jau trīs smagās automašīnas, redakciju sazvanīja Madonas iedzīvotājs, lai paustu savu viedokli.

– Kopš 1958. gada tiku strādājis par šoferi, madonietis esmu kopš 1965. gada. Kad šajā vietā notika ceļa būvniecība, tolaik strādāju par pašizgāzēja šoferi un no Alūksnes biju nosūtīts komandējumā tur strādāt. Atceros, ka šajā vietā pie dzelzceļa pārbrauktuves bija paredzēts viadukts, līdzīgs kā tas ir pie Gostiņiem. Darbinieki jau bija sākuši veidot uzbērumu, kad no augšas nāca pavēle viadukta izbūvi pārtraukt. Tātad līdzekļi tam bija iedalīti, bet šis projekts tā arī pazuda. Cik cilvēku šo gadu laikā te situšies, cik automašīnu – gan vieglo, gan smago – avarējušas. Domāju, plānotais viadukts situāciju būtu risinājis, bet kas par to tagad vairs atbildēs, kur palika projekts un kur – līdzekļi, – atmiņās dalījās Jānis Serdāns.

21.03.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px