Pagājušajā nedēļā saņēmām zvanu no mūsu lasītāja Ulda Popova, kurš interesējās par to, kad Dzelzava atkal tiks iekļauta vilciena kustības maršruta Rīga-Gulbene pieturu sarakstā. Neizpratni viņā esot radījis fakts, ka pie perona uzstādītas četras laternas – vai tā varētu būt zīme, ka vilciena pieturpunkts Dzelzavā ticis atjaunots? Atbildi uz šo jautājumu sniedz Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītājs Sandis Kalniņš.
– Tad, kad mēs uzzinājām, ka tiks atjaunots vilciena kustības maršruts Rīga-Gulbene, ļoti nopriecājāmies. Vilciens atsāka kursēt piektdienās, sestdienās un svētdienās. Ļoti jauki, ka valsts atjauno šo maršrutu, tas tomēr stiprina mūsu mobilitāti. Izpētot visus dokumentus, atklāju, ka vilcienam nav paredzēta pieturvieta Dzelzavā, kas manī raisīja izbrīnu un neizpratni. Sākumā nodomāju – tas varētu būt tādēļ, ka stacija kā tāda netiek uzturēta jau labu laiku, jo vilciens nekursē. Pēc tam izlasīju likumu un uzzināju, kādiem standartiem ir jābūt ievērotiem, lai stacijas pietura atbilstu minimālajām tehniskajām prasībām un uzņemtu pasažierus. Attiecīgi tālāk uzsāku komunikāciju ar četrām iestādēm: ar Autotransporta direkciju, ar AS „Pasažieru vilciens", ar Satiksmes ministriju un pašu VAS „Latvijas dzelzceļš". Pirmās trīs iestādes man norādīja, ka „Latvijas dzelzceļš" lemj par pieturām, kas ir izmantojamas, un atbild par infrastruktūru. Ja šī iestāde ir izveidojusi atbilstošu infrastruktūru, tad pārējās iestādes var sākt lemt par stacijas punktu atjaunošanu un iekļaušanu sarakstos, – skaidro Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītājs Sandis Kalniņš.
Kad viņš saņēmis atbildi no Autotransporta direkcijas, AS „Pasažieru vilciens" un Satiksmes ministrijas, uzsākta komunikācija ar „Latvijas dzelzceļu". Tika saņemta atbilde, ka konkrētā pieturvieta šobrīd ir iekonservēta un, lai to atjaunotu un nodotu ekspluatācijai, ir nepieciešami divi mēneši. Taču neticis solīts, ka „Latvijas dzelzceļš" savus darbus darīs.
– Kādā dienā saņēmu informāciju no Dzelzavas iedzīvotājiem, ka stacijā deg četras jaunas laternas. Izrādās, ka „Latvijas dzelzceļš" jau bija veicis pasūtījumus un licis būvniekiem stacijā izbūvēt jaunus gaismekļus. Man gribētos domāt, ka tas netika darīts tāpēc, lai atbildētu uz viņiem adresētajiem iesniegumiem un vēstulēm, bet gan tāpēc, ka nākotnē šo pieturas punktu patiešām varētu atjaunot. Tas būtu tikai loģiski un normāli, jo, kā izrādās, vilciens nepietur arī Cesvainē sestdienās un svētdienās, bet gan tikai piektdienās. Man līdz ar to rodas jautājums – kāda jēga no atjaunotā maršruta? Vai tad tas domāts tikai gulbeniešiem? Šī maršruta atjaunošana ir ļoti nozīmīga lauku pagastos dzīvojošajiem un, protams, arī cesvainiešiem, – uzsver Sandis Kalniņš.
Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītājs uzskata, ka dzelzceļš ir infrastruktūras mugurkauls – attīstītajās valstīs vilciens kursē un pietur visur.
– Nevajadzētu attaisnoties ar to, ka pieturai nav jēgas pastāvēt, jo būs mazs pieprasījums pēc šāda pakalpojuma. Pat, ja pieturu izmanto viens vai divi cilvēki, tas ir pakalpojums, kas radīts cilvēku vajadzībām. Šo pieturpunktu noteikti vajadzētu atjaunot, jo tā uzreiz mūsu vietai ir pievienotā vērtība. Vilcienam taču tas nerada apgrūtinājumus – pieturēt un uzņemt pasažierus. Kad notika komunikācija ar visām iepriekšminētajām iestādēm, pašvaldība norādīja, ka ir gatava līdzdarboties un iesaistīties pieturas uzturēšanā – pļaut zāli, savākt atkritumus, nokrāsot pieturas sienu – visu, ko ar saviem ierobežotajiem resursiem varam izdarīt, lai atvieglotu „Latvijas dzelzceļam" šo infrastruktūras uzturēšanu un, protams, lai pašiem cilvēkiem radītu ērtības un sakoptu vidi. Skatīsimies, kas notiks tālāk; Dzelzavas stacijas uzlabošana ir iesākta. Jāgaida, kad sekos tālāka rīcība. Manos plānos ietilpst sazināties ar Vidzemes plānošanas reģionu, lai apjautātos – ja infrastruktūra jau ir sakārtota, kādi ir nākamie soļi, lai pieturpunkta atjaunošana būtu reāli iespējama, – norāda Sandis Kalniņš.
27.07.2021.