Ar „Stara" redakciju sazinājās kāda Mētrienas pagasta iedzīvotāja, lai ar laikraksta starpniecību uzzinātu, kāpēc kopš janvāra vairs netiekot dalītas pārtikas pakas.
Viņa norādīja, ka vērsusies arī pie Mētrienas pagasta sociālās darbinieces, kas informējusi – līdz aptuveni jūnijam pārtikas paku arī nebūšot. Madonas novada sociālā dienesta vadītāja vietniece Anita Biķerniece skaidroja radušos situāciju: – Pārtikas paku izdale šogad tika uzsākta tikai ar maiju/jūniju, jo pirmā krava ienāca 27. maijā. Acīmredzot, iedzīvotāji pārprot, ka pārtikas pakas tiek dalītas visu gadu – katru mēnesi. Taču arī pagājušajā gadā pārtikas pakas uzsāka dalīt tikai otrajā pusgadā, jo sākumā jānoslēdz līgumi, konkursā tiek noskaidrotas biedrības, kas nodrošinās piegādi, nokārtotas visas formalitātes. Sistēma nav nemaz tik vienkārša.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.06.2013.
Autore: LAURA VOITIŅA