Redakcijā vērsās madoniete Oksana, kam pagājušajā nedēļā gadījies neveiksmīgi iepirkties kādā lielveikalā. 13. februārī pirktie gaļas izstrādājumi nepilnu 10 latu vērtībā teju vai visi bijuši metami ārā, jo pēc garšas nav bijuši svaigi.
Taču visnepatīkamākais pārsteigums bijis ar lielveikalā nopirktu izsveramo desu. Sākumā sieviete pagaršojusi nelielu gabaliņu un sapratusi, ka garša ir nebaudāma, desu neēdis pat ģimenes kaķis. Lai tā nebūtu gluži jāmet ārā, viņa nolēmusi desu izvārīt, bet tas visu tikai pasliktinājis – nu desā bijuši skaidri saskatāmi mājlopu skrimšļu gabaliņi. Tā nu Oksana devusies vēlreiz uz veikalu, uzrakstījusi iesniegumu un saņēmusi atpakaļ naudu – viss kārtībā. Taču viņa vēlējās, lai neveiksmīgā pirkuma pieredze būtu kā brīdinājums un atgādinājums arī citiem „Stara" lasītājiem rūpīgāk papētīt pārtikas produktus.
Pēc šī gadījuma viņa arī aizdomājusies par izsveramo produktu derīguma termiņu – ja desas gabals tiek nogriezts lielveikalā, uz uzlīmes, kas tiek izdrukāta, parādās iepakošanas datums – attiecīgā diena, kurā izdarīts pirkums, un derīguma termiņš – parasti pēc pāris dienām. Nevarot gan zināt, kad desa ražota un cik ilgi tā jau nostāvējusi vitrīnā.
Veikalā viņai apliecināts, ka nesen bijusi pārbaude par pārtikas produktu uzglabāšanu un viss bijis kārtībā, Oksana esot vienīgā, kas sūdzējusies par attiecīgā produkta kvalitāti, taču viņa pieļāva, ka daudzi vienkārši tādām lietām nepievērš uzmanību vai arī nevēlas tērēt laiku, cīnoties par savu taisnību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.02.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA