Decembra sākumā redakcijā tika saņemta vēstule no kādas laikraksta „Stars" lasītājas, kura vēlējās noskaidrot, kad tiks sakārtota Liepājas iela.
„Labdien! Lūdzu, noskaidrojiet, kad Madonā Liepājas ielā pret kādu māju beigsies rakšanas darbi un tiks sakārtots ceļš. Vai šai mājai tiek pievadīts kāds īpašs siltums? Citur pabeigts, bet tur rok un rok! Vakar līdz septiņiem vakarā. Šodien arī cauri izbraukt nevar. Zīmju uz krustojuma nekādu. Pat mammas ar bērnu ratiņiem nevar izbraukt. 15.-19. novembris, ceļam pāri pārrakts, atstātas asas malas un dziļš grāvis. Zvanīju Grandāna kungam 15. novembrī, lai sakārto ceļu. Iegriezos redakcijā, lūdzu, lai aizbrauc un nobildē, pa kādu ceļu cilvēkiem jālauž mašīnas. Nekādas reakcijas. Uz svētkiem baznīcai piebraukt varēja tikai no vienas puses, bet arī Dumpu ielā pārrakts asfalts. Kad vēl nebija uzsākts projekts, Grandāna kungs solīja, ka asfalts netiks postīts, urbsies pa apakšu. Kā ir tagad? Kad būs sakārtota iela? Paldies. Cītīga jūsu laikraksta lasītāja."
Sazinoties ar SIA „Madonas siltums" valdes locekli Ivaru Grandānu, tika saņemta atbilde, ka remontdarbi Liepājas ielā ir pabeigti jau 6. decembrī.
Arī laikraksts „Stars" devās uz Liepājas ielu un secināja, ka tā ir izbraucama bez aizķeršanās, pa to brīvi var pārvietoties gan automašīnas, gan gājēji un jaunie vecāki ar bērnu ratiņiem.