Veselības aprūpe un izglītība patlaban ir tās nozares, kam tiek pievērsta ļoti liela sabiedrības uzmanība gan sakarā ar nepietiekamo finansējumu, gan reformu nepieciešamību. Valdība, izstrādājot nākamā gada budžeta projektu, veselības nozarei paredzējusi diezgan būtisku finansējuma palielinājumu, uzsvaru liekot arī uz ārstu pieejamības palielināšanu.
Par to, ka kvotu nepietiek, droši vien ir dzirdējis katrs, bet, lai to uzzinātu vai veiksmes gadījumā pat pierakstītos vizītē pie ārsta, vispirms ir jāsazinās ar reģistratūru, ierodoties personīgi vai mēģinot to sazvanīt.
Zvana no fiksētā telefona
Madoniete Jeuženija Adamoviča, ņemot vērā, ka septembrī viņa uzzinājusi – lai pieteiktos pie acu ārsta, uz Madonas slimnīcas reģistratūru esot jāzvana 3. oktobrī, tā arī izdarījusi un… piedzīvojusi divus šoka momentus.
Pirmo reizi reģistratūru no fiksētā „Lattelecom" telefona izdevies sazvanīt pulksten 8.13, un viņa bijusi ļoti pārsteigta, uzzinot, ka var pierakstīties tikai uz 5. decembri. Vai tiešām 13 minūšu laikā (reģistratūra darbu sāk astoņos) ir izņemti „visi numuriņi" gan uz oktobri, gan novembri un palicis vairs tikai decembris? Atmetusi ar roku un neesot piekritusi. Vēlāk nomierinājusies un pārdomājot, ka apmeklēt acu ārstu ir nepieciešams profilaktiski, pulksten 8.44 zvanījusi vēlreiz, mēģinot sazinoties ar pašu ārsti, bet tas nav izdevies. Reģistratūru izdevies sazvanīt vēlāk, bet jau no mobilā telefona. Taču pierakstīties pie ārsta vairs varējis tikai uz 8. decembri.
Bet vislielākais šoks gaidījis „Lattelecom" rēķina saņemšanas dienā, kad bijusi lielā neizpratnē, kāpēc rēķins ir tā pieaudzis. Izrādās, ka pieteikšanās pie ārsta un divi zvani no fiksētā „Lattelecom" telefona numura uz Madonas slimnīcas reģistratūru viņai izmaksājuši 6,78 eiro (kopā ar PVN). Pie tam 8 centi ir jāmaksā arī par katru savienojumu.
Zvanot no mobilā telefona, viņa ir saskaitījusi, ka, gaidot savienojumu, 32 reizes atskanējusi mūzika un vārdi, 17 reizes – cita mūzika un 15 reizes – vēl cita mūzika. Vienīgais mierinājums, ka, zvanot no mobilā telefona, kā viņa noskaidrojusi pie sava mobilā operatora, par to nebūšot jāmaksā.
Jāatzīst, ka, ja J. Adamoviča nebūtu parādījusi „Lattelecom" rēķina izdruku, šādām pēkšņām pārmaiņām, kas skar jau tā niecīgos iedzīvotāju maciņus, būtu grūti noticēt. Kā izteicās J. Adamoviča, viņa šos 6,78 eiro vēl varot samaksāt, bet citiem, kuri, neko nezinot par šādām izmaiņām, uz reģistrāciju ir zvanījuši no fiksētā telefona, papildu maksa patiešām var sagādāt lielas problēmas. Viņa jau neesot vienīgā. Turklāt, ja kaut ko tādu ievieš, iedzīvotājus iepriekš vajadzējis informēt. Tādā gadījumā uz Madonas slimnīcas reģistratūru arī viņa būtu zvanījusi no mobilā telefona, ja jau par šādu zvanu neesot jāmaksā.
Komentēt izmaiņas lūdzu Agri Lungeviču – Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieku, pašvaldības kapitāldaļu turētāja pārstāvi SIA „Madonas slimnīca".
Testa režīmā
– Pārmaiņas ir skaidrojamas ar to, ka visu laiku ir bijusi problēma sazvanīt Madonas slimnīcas reģistratūru, bieži vien telefons ir bijis aizņemts. Lai atrisinātu šo problēmu, tiek meklēti vairāki varianti un nolemts izmēģināt dažādas sistēmas, kā nodrošināt šo pakalpojumu.
Šobrīd testa režīmā tiek izmēģināts LMT pakalpojums ar zvanu gaidīšanas režīmu, kad, piezvanot uz reģistratūru, ir jāgaida savienojums. Tā kā šo pakalpojumu sniedz LMT, maksa par zvanu no fiksētajiem „Lattelecom" telefoniem tiek aprēķināta kā no fiksētā telefona uz mobilo, līdz ar to tas ir dārgāk. Kopējais zvanu proporcionālais sadalījums no fiksētajiem telefoniem patlaban ir 12%, bet no mobilajiem – 88%. Šis testa risinājums beigsies ar novembri, un tad tiks izmēģināts „Lattelecom" piedāvājums ar atzvanu un citām iespējām. Katrā ziņā tas viss ir procesā, kamēr, izmēģinot vairākus variantus, varēs izvēlēties iedzīvotājiem izdevīgāko. Ar Madonas slimnīcas vadību esam vienojušies, ka tas tiks izvērtēts gan finansiāli, lai iedzīvotājiem būtu vislētāk, gan saturiski, lai nerastos izjūta, ka reģistratūru nevar sazvanīt, bet gluži pretēji – ka tāda iespēja ir. Arī tad, ja uzreiz neatbild reģistratūras darbinieks, būtu pārliecība, ka pacientam pēc kāda laika reģistratūras darbinieks piezvanīs. Vēl apsveram arī tādu variantu, kad iedzīvotājiem tiek piedāvātas vairākas iespējas. Piemēram, nospriežot taustiņu „1" – pieteikt vizīti pie ārsta; nospiežot taustiņu „2" – uzzināt informāciju par pakalpojumiem, darba laiku utt., lai atvieglotu pacientu plūsmu un nodrošinātu pakalpojumus, – jaunievedumu, kas skar tikai Madonas slimnīcas reģistratūru, plašāk raksturoja Agris Lungevičs.
Jāsniedz plašāka informācija
Viņš uzsvēra, ka kāda mēneša laikā situācija kļūs skaidrāka, tad būs jāsniedz plašāka informācija iedzīvotājiem, cik un vai maksā zvans uz reģistratūru, izmantojot dažādus sakaru operatorus. Pašvaldības kapitāldaļu turētāja pārstāvis pieļāva, ka, iespējams, reģistratūrai vajadzēs izvēlēties divus numurus: viens, uz kuru zvanīt no fiksētajiem „Lattelecom" numuriem, otrs – uz kuru zvanīt no mobilajiem tālruņiem. Daudz kas būšot atkarīgs arī no tā, kādas opcijas piedāvās „Lattelecom".
Jāpiebilst, ka jau tagad lielākie mobilo sakaru operatori klientiem piedāvā bezmaksas sarunas ne tikai zvanot uz mobilajiem telefoniem, bet arī par zvaniem uz fiksētajiem „Lattelecom" numuriem papildus nav jāmaksā. Tiesa, daļai mēnesī bezmaksas sarunām ir noteikts limits.
Jāņem vērā, ka daļai iedzīvotāju mobilā telefona nav vispār. Iespējams, tādu cilvēku nav pārāk daudz, bet tomēr ir. Pie tam droši vien tā ir visneaizsargātākā iedzīvotāju daļa, kura to nevar atļauties finansiāli vai izmantot mobilo telefonu neļauj veselības problēmas, piemēram, nevar saskatīt ciparus.
Spriežot pēc Madonas pašvaldības kapitāldaļu turētāja pārstāvja SIA „Madonas slimnīca" teiktā, iedzīvotāji galarezultātā būs ieguvēji. Bet pagaidām, ņemot vērā, ka iedzīvotāji par ieviestajām izmaiņām plašsaziņas līdzekļos netika informēti, var teikt – gribēja, kā labāk, sanāca kā vienmēr…
Savukārt attiecībā uz kvotām – tas ir jau sarežģītāks jautājums, un tas ir atsevišķa raksta vērts. Katrā ziņā oktobra sākumā vairs neesot iespējams pierakstīties uz oktobri un arī uz novembri ne. Rindā ir jāgaida apmēram divi mēneši. Piemēram, ja tagad gribētu pierakstīties pie ārsta, tas būtu iespējams tikai uz janvāri.