Attiecīgiem uzņēmumiem un darbiniekiem, pagastiem, sētniekiem autobusu pieturas vietas bieži vien sagādā ne mazums problēmu. Vai aiz gara laika, nevarot sagaidīt autobusu, vai vienkārši kultūras trūkuma dēļ pieturvietās nereti tiek apzīmētas, aprakstītas sienas, sasisti stikli un izmētāti atkritumi. Tāda problēma novērota arī Ļaudonas pusē, kā liecina saņemtā lasītājas vēstule:
„Nesen nācās gaidīt autobusu Ļaudonas I pieturā. Man bija kauns tur stāvēt, bet ļaudonieši mierīgi brauca un gāja garām. Kāpēc man bija kauns? Tāpēc, ka pietura ir nejēdzīgi piemēslota ar pudelēm un dažādiem atkritumiem. Kas par to ir atbildīgs? Kādu piemēru rādām bērniem, kas īpaši tagad izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, lai tiktu uz skolām?"
Ļaudonas pagasta pārvaldes ceļu meistars Jānis Zavals komentēja radušos situāciju: – Autobusu pieturas ir „Latvijas Valsts ceļu" īpašums, kas jāapsaimnieko a/s „Latvijas autoceļu uzturētājs", konkrēti Madonas ceļu rajonam. Cik man zināms, cilvēks, kam uzticēta pieturvietu sakopšana, ilgstoši slimo. Cits viņa pienākumus pildīt nav nozīmēts, laikam naudas trūkuma dēļ. Paši jau uz nekārtību visu laiku skatāmies, bet, kad sāksies bezdarbnieku stipendiāta programma, varēsim arī rīkoties. Tad sakopsim ne tikai autobusu pieturas, arī ielu malas ir aizaugušas un piemētātas ar atkritumiem. Problēmu atrisināsim, bezdarbnieku darbu plānā iekļaujot arī šo vietu.
Viņš arī atzina, ka jautājums ir bijis aktuāls vienmēr, jo tāda esot autobusu pieturu „kultūra" – pēcpusdienās un vakaros tur jau sākot pulcēties alkohola lietotāji, kas pēc šādas uzdzīves aiz sevis neko nesavāc.
– Ar autoceļu uzturētājiem ir runāts vairākkārt, taču īpaši uzlabojumi nav jūtami. Viņi atbild, ka ar finansēm nav tik spīdoši, tāpēc atbrauc tikai reizi mēnesī vai divos. Šobrīd SIA „Madonas namsaimnieks" ir piedāvājusi pieturā novietot uzņēmumam piederošos atkritumu konteinerus. Taču tas ir par samaksu. Iepriekš neesam gājuši piemēslotajām pieturām garām ar apziņu, ka tas nav mūsu pienākums. Kā vien ir kāds darbinieks, kam uzticēt sakopšanas darbus, tā nešķirojam, vai tas ir mūsu vai cita kompetencē, bet satīrām. Arī maģistrālo ielu malas, principā, neattiektos uz mums. Taču, kaut talkas veidā vai norīkojot kādu cilvēku, darbu izdarām. Protams, kā kuru reizi sanāk ar iespējām. Manuprāt, problēma ar pieturām ir sastopama katrā pagastā un pilsētā. Pie tā vainojams kultūras trūkums un jauniešu bezdarbība, visatļautība, – Jānis Zavals secināja.
Madonas ceļu rajona direktors Rolands Luiks gan negribēja piekrist, ka pieturvietas tiktu tīrītas reti. Problēma drīzāk esot jau pieminētajā kultūras trūkumā. Rolands Luiks skaidroja: – Iespējams, braucēja patrāpījās pieturā tieši pēc kādas diskotēkas, kad patiešām tur var atrast visādus brīnumus. Pēc katra pasākuma uzreiz vietu nevaram sakopt, jo mums ir sastādīts grafiks – pieturvietas tīrām regulāri. Tiesa, ka apkopēja, kas par tīrību pieturvietās rūpējās iepriekš, pašlaik slimo. Taču viņas vietā ir nozīmēti citi darbinieki. Ja kāds pasākums noticis piektdienā vai sestdienā, tad dabiski, ka svētdienas rītā būs vērojama nepatīkama aina, jo pieturvietu tīrām pirmdienā.
Rolands Luiks solīja painteresēties, kāpēc tādas pretenzijas būtu varējušas rasties, lai gan, visticamāk, tiešām vainojami uzdzīvotāji, jo Madonas ceļu rajons savus pienākumus pildot kārtīgi.
Autore: LAURA VOITIŅA