– Līdz šā gada maijam man bija piešķirts pakalpojums – aprūpe mājās. Maijā pati atteicos no aprūpētāja, jo apkures sezona bija beigusies. Tagad tai atsākoties, zvanīju uz sociālo dienestu un informēju, ka arī šogad man būtu nepieciešams cilvēks, kas var palīdzēt ienest malku četras reizes mēnesī. Taču uzzināju, ka kopš maija par šo palīdzību ir jāmaksā astoņi lati mēnesī, – laikrakstam „Stars" pastāstīja madoniete Ludmila Šakina.
Viņa dzīvo viena dzīvoklī ar krāsns apkuri un ir II grupas invalīde ar kustību traucējumiem, tāpēc malku pati ienest nevar. Sievieti jau sākotnēji pārsteiguši pašvaldības pieņemtie grozījumi, un viņa retoriski jautā: kāpēc invalīdiem būtu jāmaksā cilvēkiem, kas jau tā par šo darbu saņem algu?
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.10.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA