Saikavā iznāk redzēt un lasīt redzamo dēlīša saturu.
Ja tas vēl būtu tikai vienā eksemplārā! Šo taču nevar salīdzināt ar parastu uzrakstu „Uzmanīgi – nikns suns!". Jau pāris metru no asfaltēta ceļa atrodas trīs šādi uzraksti nelielā attālumā cits no cita, bet ceturtais piestiprināts pat pie dzīvojamās mājas sienas(!)… Pēdējā laikā gan palicis tikai tas ceturtais, kuram arī apzinīgā jaunatnes daļa netiek klāt – citi jau ir „aizgājuši pa gaisu", vien iedzītie mietiņi norāda to atrašanās vietu. Vai tad te kāda Kuba vai Krievija, kur izdarās necienīgi pret citiem?
Cerot, ka „dzirdīgas ausis" izpalīdzēs kaut kādā ceļā „redzošajām acīm" un drīzumā nebūs kauns braukt cauri Saikavai, kur ir arī tūrisma objekti – pontontilts, dižozols, Aiviekste, Saikava un Prauliena. Vaicājums – vai šāds uzraksts dara godu?
Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS
Humora te maz
– Vai šis privātīpašuma zīmes traktējums būtu jāuztver ar humoru? Atbildi lūdzu Praulienas pagasta pārvaldes vadītājam Valdim Gotlaufam: – Ir standarta brīdinājuma zīmes „Privātīpašums", esmu redzējis arī asprātīgas zīmes. Domāju, ka šajā uzrakstā humora ir maz. Būs jāpainteresējas, kāpēc saimniekam tāds teksts ir nepieciešams.
Atbildi sagatavoja
IVETA ŠMUGĀ