Aizvadītajā nedēļā saņēmām zvanu no laikraksta “Stars” lasītājas Annas, kura dzīvo Sauleskalnā. Kundze padalījās savos novērojumos un kārtējo reizi secināja, ka seniori ir sabiedrības neaizsargātākā daļa, kam ļoti vajadzīgs atbalsts un sapratne, bet ne visi sabiedrības locekļi to ir gatavi sniegt. Sarunas gaitā Annas kundze pastāstīja par dažām negatīvām situācijām, ar ko saskārusies, apmeklējot pastu.
– Nesen radio klausījos raidījumu, kurā tika intervēta kāda liela priekšniece pa pasta līniju. Radio cilvēki ļoti labi viņu tincināja, centās iztaujāt, taču dāma ļoti veikli atrunājās un izvairījās no jautājumiem, uzsverot, ka pastā pieejams teju viss iespējamais, ka cilvēki var visu ko pasūtīt, abonēt, un ļoti priecājās par to, piebilstot – ar to viss nebūt nav galā, jo tiekot bīdīts projekts, ka pasta darbinieki turpmāk strādās tikai dažas dienas nedēļā, nevis katru dienu, kā tas notiek līdz šim. Man ir sakrājušies vairāki piemēri, un ar tiem vēlos padalīties. Dzīvoju Sauleskalnā, un, ja gribu pasūtīt presi, nākas doties uz Bērzauni, kur atrodas pasta nodaļa. Pērn man bija gadījums, kad nācās būt Madonā, un es nolēmu – ja jau esmu šeit, tad iegriezīšos pastā un sev vajadzīgo presi abonēšu šajā pasta nodaļā. Man bija līdzi zīmīte ar preses izdevumu sarakstu, ko vēlos abonēt, kā arī norādīts, uz cik ilgu laiku. Pasta darbiniece manu pasūtījumu noformēja, es par pakalpojumu samaksāju un devos mājās. Pēkšņi pēc kāda laika konstatēju, ka vienu žurnālu vairāk nesaņemu. Tā kā pastnieci, kura iznēsā mums pasūtījumus, tik bieži satikt nesanāk, ielūkojos kvītī, ko todien saņēmu Madonas pastā. Izrādās, darbiniece to vienu žurnālu ir pasūtījusi tikai mēnesim, bet divi pārējie preses izdevumi – trim mēnešiem, kā biju norādījusi. Es vienmēr pasūtu presi trim mēnešiem, jo ilgākam laikam nepietiek naudiņas, – stāsta Annas kundze.
Viņa sazvanījusi Madonas pasta nodaļu un izstāstījusi par radušos situāciju. – Sanāk – lai noformētu pasūtījumu par jaunu, man speciāli jādodas vai nu uz Bērzauni, vai Madonu, bet darbiniece man paskaidroja, ka nevajadzēšot. Lai es piesakot savai pastniecei un nākamajā reizē, kad viņa man piegādās presi, arī žurnāls tiks pielikts klāt. Pastniece man paziņoja, ka kvīti sarakstīs mājās un atdos man. Kad saņēmu nākamajā reizē savus preses izdevumus, paskatījos kvītī, par ko tad samaksāju, un tur rakstīts – 1,5 eiro par abonēšanu un 1 eiro par kvīts piegādi mājās. Pastniece man piegādā pastu trīs reizes nedēļā un 1 eiro prasa par kvīts iedošanu? Es domāju, ka pilnīgi pietiktu, ja kvīts būtu ielikta žurnālā vai avīzē, kad man tie tiek atgādāti, – viedokli pauž Annas kundze.
Viņa piemin arī to, ka Bērzaunes pasta nodaļa strādā tikai vienu stundu dienā, un brīnās par to, kā pastniece, kura presi piegādā Sauleskalnā un arī Mārcienā visu spēj paveikt, ņemot vērā, ka pēc avīzēm un žurnāliem viņai vispirms jāaizbrauc uz Madonu.
– Nesaprotu, kā viens cilvēks to visu ir spējīgs padarīt?! Cik tad ir jāskrien, lai pagūtu presi gan saņemt, gan izgādāt pa mājām?! Vēl atminos, kā pagājušajā gadā sūtīju paciņu radiniecei, kurai bija pusapaļa jubileja. Viņa dzīvo Degumniekos, un es nolēmu aizsūtīt dāvaniņu. Sagatavoju paciņu, iesaiņoju un aizvedu uz Madonas pasta nodaļu. Pasta darbiniece man prasa, lai uzrakstu saņēmēja telefona numuru. Prasu – kāpēc to vajag? Uz to man atbildēja – lai varētu personai piezvanīt un paziņot, ka jāierodas sūtījumam pakaļ. Es teicu – nē, gribu, ka manu sūtījumu piegādā adresātam uz mājām, lai viņam nav puskilogramu smagas paciņas dēļ jābrauc no Degumniekiem uz Lubānu 18 kilometri. Redziet, tagad pasts atrodas Lubānā, jo Degumniekos to slēdza. Man bija jāpiemaksā par to, ka sūtījums tiks piegādāts uz mājām. Nu labi, ja vajag, tad samaksāju. Kā izrādās, pasta darbiniece nebija apmierināta arī ar manu iesaiņojumu un uzlīmēja pa virsu vēl savu lentu vai kā to pareizi sauc. Un man vēl bija jāpiemaksā 1,5 eiro par sūtījuma iepakošanu, – nosodoši saka Annas kundze.
Viņa ar skumjām atzīst, ka mūsdienās viss tiek darīts cilvēkiem par sliktu un ne par vienu netiek domāts.
– Nevienam nerūp, kā un vai es tikšu uz pastu, ja man tuvumā esošo pasta nodaļu slēgs. To pašu Degumnieku pasta punktu varēja atstāt, lai strādā kaut stundu dienā. Nu nav tā, ka Degumniekos nav cilvēku! Viņiem ir vajadzīgi pasta pakalpojumi, bet vai visi var uz Lubānu tikt? Labi, Degumniekos ir bibliotēka, tur var daļu pakalpojumu saņemt, bet tomēr… Es dēlam zvanu un saku, ka pensiju indeksēja, pielika paaugstinājumu. Pasaku, cik tad pielika, un dēls man atbild: "Par šādu naudu vienu reizi vēl uz veikalu varēsi aiziet kaut ko nopirkt." Uz veikalu tad es aiziešu, bet uz aptieku pēc zālēm ar šādu "pielikumu" varu nemaz neiet – neko taču nenopirkšu! Grūti ir pensionāriem, par mums neviens nedomā, – sarūgtinājumu neslēpj Annas kundze.
Sazinoties ar VAS "Latvijas Pasts" Vidzemes reģiona vadītāju Gunitu Tomsoni, saņemu skaidrojumu, ka "Latvijas Pasts" iedzīvotājiem sniedz pasta pakalpojumus katru darbdienu visā Latvijā. Šobrīd darbojas dažādas pasta pakalpojumu sniegšanas formas.
– Atkarībā no konkrētās teritorijas iedzīvotāju skaita, pasta pakalpojumu izmantošanas apjoma un patērētāju paradumiem, sniedzam pakalpojumus pasta nodaļās vai ar pastnieka starpniecību klienta dzīvesvietā. "Latvijas Pasts" pastāvīgi analizē pieprasījumu pēc pakalpojumiem un pasta nodaļu apmeklētību. Samazinoties klientu plūsmai nodaļā, mēs klientiem piedāvājam saņemt pakalpojumus viņa dzīvesvietā ar pastnieka starpniecību. Mūsu klienti augsti novērtē šo risinājumu. Pastnieka nodrošinātie pasta pakalpojumi klienta dzīvesvietā ir izdevīgi, droši un pieejami ne tikai noteiktā darbalaikā, bet tad, kad tas klientam nepieciešams. Arvien vairāk klientu novērtē šo iespēju, tā ieekonomējot resursus, kas nepieciešami nokļūšanai uz pasta nodaļu, turklāt daudzviet reģionos sabiedriskā transporta pieejamība ir ierobežota, tāpēc saņemt pasta pakalpojumus pēc pieprasījuma ir izdevīgāk. Sauleskalnā iedzīvotājiem visi pasta pakalpojumi pieejami savā dzīvesvietā ar pastnieka starpniecību. Mūsu sniegtais universālā pasta pakalpojums, piemēram, vēstuļu pieņemšana un nosūtīšana, ierakstītu vēstuļu noformēšana un citi, klientei dzīvesvietā ir pieejami bez papildu samaksas – jāmaksā tāda pati pakalpojumu maksa kā pasta nodaļā. Savukārt pārējiem pakalpojumiem, kuri tiek sniegti klienta dzīvesvietā un kuri neietilpst universālā pasta pakalpojumā, piemēram, abonēšanai, rēķinu apmaksai un citiem finanšu pakalpojumiem ir noteikta papildu maksa 1 eiro apmērā. Ja kliente pasta pakalpojumus vēlas saņemt klātienē pasta nodaļā, tuvākā ir Madonas 1. pasta nodaļa, kas iedzīvotājus apkalpo katru darbdienu no pulksten 8 līdz 18, savukārt sestdienās no pulksten 9 līdz 13, – skaidro Gunita Tomsone.
Atbildot uz klientes jautājumu par paciņas nosūtīšanu, informējam, ka pasta nodaļas darbinieks, pieņemot no klienta sūtījumu, ir atbildīgs, lai sūtījums būtu korekti iepakots un transportēšanas posmā tam netiktu nodarīti bojājumi. Ja pēc pasta nodaļas darbinieka ieskatiem bija nepieciešams drošāks iepakojums, papildus tika veikta iepakošana, izmantojot pakošanas materiālus, piemēram, kasti, papīru un līmlenti. Mēs to darām klienta interesēs, lai nodrošinātu drošu un kvalitatīvu sūtījuma nogādi.
17.10.2023.